6084784

Par mums

SIA Sunrent Latvijā savu darbību aizsācis tālajā 2013. gada ziemā , kas ļauj mums justies pārliecinātiem par savām pozīcijām tirgū. J Uzņēmuma moto ir apkalpošanas operativitāte, augstākās kvalitātes produktu klāsts un daudzu gadu uzkrātā pieredze, kas iegūta personālam darbojoties Latvijas vadošo šīs nozares uzņēmumu vadībā.

SIA Sunrent galvenie mērķi ir sasniegt augstāko uzticamības atzīmi klientu atzinības skalā, ko sasniegt iespējams tikai ar simts procentīgu atdevi klientu servisa nodrošināšanā, patiesi konkurētspējīgām cenām nozares tirgū , kā arī ar neapšaubāmas kvalitātes produktu klāstu.

 

SIA Sunrent nosaukums nav izvēlēts nejauši, tiešā tulkojumā tas skan- saules nomnieks, kas arī kalpo par uzņēmuma pamat misiju – padarīt konkrēto objektu, mājas remontu vai dārza izbūvi par saulainu vidi, kurā instrumenti ne tikai palīdz veikt nepieciešamos darbus , bet arī krietni atšķiras no iepriekš redzētā, kā efektivitātē, tā darba izpildē.

SIA Sunrent klientu loku sastāda, kā vidēja lieluma uzņēmumi, tā arī privātpersonas, kas padara uzņēmumu draudzīgu jebkuram būvēt vēlētājam.